Eğitimler

LEED Sertifikası Eğitimi

Tükiye’nin lider yeşil bina uzmanı Altensis tarafından düzenlenen iki günlük LEED Yeşil Bina Değerlendirme Sistemi eğitimine katılarak yeşil binalar konusundaki yetkinliğinizi arttırabilir, LEED uzmanlık sınavlarına hazırlık yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Neden LEED Eğitimi?

LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) yeşil bina değerlendirme sistemi bu konuyla ilgili Dünya’nın en çok bilinen sistemlerindedir.  LEED sertifikası gayrimenkul sektöründe bilinirliği yüksek, yatırım kararlarını etkileyebilen bir konumdadır.
Tasarım ve inşaat süreçlerinde teknik beceri ve tecrübe gerektiren LEED sisteminin doğru ve başarılı uygulanabilmesi için bu konuda yetkin uzmanlara olan ihtiyaç giderek artmaktadır.  

2018 Yılında 10. Yılını kutlayan Altensis,  LEED  sistemi konusunda Türkiye ve Avrupa’nın lider firması olarak, edinmiş olduğu eşsiz tecrübesini, bu eğitim ile paylaşmaktadır. LEED Yeşil Bina sistemi ve uygulamaları hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi bu eğitimde bulacaksınız.

Kimler Katılmalı? 

Çevre dostu bina tasarımı ve inşaatına ilgi duyan herkese hitap eden bu eğitim özellikle gayrimenkul sektörü ile bağlantılı tüm meslek grupları ve konuya ilgi duyan üniversite öğrencileri için geliştirilmiştir.

Ayrıca sınava girip LEED Accredited Professional (LEED AP)  olmak isteyenler, bu eğitimden büyük fayda sağlayacaktır.

Eğitim Kapsamı 

LEED BD&C v4 ve 4.1 çevre dostu bina sertifikasyon sistemlerinin detaylı olarak ele alınacağı bu eğitimde, LEED kriterleri tek tek incelenecek, gerçek projelerden alıntılar ve örnek hesaplamalar ile katılımcıların sertifika önkoşulları ve puan kazandıran krediler hakkında bilgi sahibi olması sağlanacaktır.

Eğitim dili Türkçedir. Eğitim notları tüm katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.
 
Tüm katılımcılara Türkçe ve İngilizce olarak yazılmış katılım belgesi verilecektir.

Talep Oluştur