Hakkımızda

LEED Proven Provider

Altensis İnşaat San. Ve Tic Ltd değerlendirme süreci boyunca  kaliteli proje dokümantasyon ve teslimat sürecinden dolayı LEED tarafından LEED Proven Provider unvanı ile ödüllendirilmiştir. LEED Proven Provider uygulaması, yüksek kalitede ve hatasız dokümanlar sunarak LEED Online’daki LEED Proje Yöneticisi rolünde başarılı ve istikrarlı performans sergileyen deneyimli organizasyonları ödüllendirmek üzere tasarlanmıştır. LEED Proven Provider unvanına sahip bir firma ile çalıştığınızda hız kazanmış  geliştirilmiş bir sertifikasyon deneyiminden yararlanırsınız.

Bu unvana sahip firmalar aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • USGBC tarafından tanınma ve takdir edilme. LEED Kanıtlanmış Sağlayıcı modeli, yüksek kaliteli proje dokümantasyon ve teslimat süreci olan firmaları belirlemek için oluşturulmuştur. USGBC rehberi bu başarıyı yansıtacaktır.
  • LEED Proven Provider logosunun kullanılması. Bu logo yeşil bina konusunda lider şirketleri tanımlar.
  • Basitleştirilmiş ve kısalmış LEED sertifikasyon süreci. Yüksek kaliteli başvuru dosyaları, gözden geçirme sürecindeki aşamaları atlama imkanı sağlayarak yalnızca bir incelemeden sonra projelerinizin LEED sertifikasına ulaşma şansınızı artırabilir.

Altensis LEED Proven Provider unvanına sahip bir firma olarak LEED sertifikası sürecinizi en hızlı ve efektif şekilde yönetilmesini sağlar.