Trainings

BREEAM Certification Training

Kurumların özel ihtiyaçlarına göre hazırlanan BREEAM Sertifikası eğitimlerimiz ile firmanızın bu sertifika ve yeşil binalar konusundaki bilgisini ve etkinliğini artırabilirsiniz.

Niçin BREEAM Eğitimi?

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) çevre dostu bina sertifikasyon sistemi gün geçtikçe dünya çapında popüler olmaktadır. ülkemizde de tanınmaya başlanan BREEAM özellikle Avrupa menşeili firmaların bina seçimlerini etkilemekte, yatırımcıların da yeni projelerinin bir parçası haline gelmeye başlamıştır. Altensis BREEAM konusundaki tecrübesini, bu eğitimler ile sizlerle paylaşmaktadır. BREEAM sertifikasyon sistemi hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bu eğitimde bulacaksınız…

Kimler Katılmalı?

Çevre dostu bina tasarımı ve inşaatına ilgi duyan herkese hitap eden bu eğitim özellikle inşaat sektörü ile bağlantılı tüm meslek grupları ve konuya ilgi duyan üniversite öğrencileri için geliştirilmiştir.

Eğitim Kapsamı

BREEAM International 2013 çevre dostu bina sertifikasyon sistemlerinin detaylı olarak ele alınacağı bu eğitimde, BREEAM kriterleri tek tek incelenecek, gerçek projelerden alıntılar ve örnek hesaplamalar ile katılımcıların sertifika önkoşulları ve puan kazandıran krediler hakkında bilgi sahibi olması sağlanacaktır.

Eğitim dili isteğe bağlı olarak Türkçe veya İngilizce olabilir. Eğitim notları tüm katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.

Tüm katılımcılara Türkçe ve İngilizce olarak yazılmış katılım belgesi verilecektir.

Talep Oluştur